Moje keci

ahoj

4. ledna 2011 v 16:03 | Lenka
JELIKOZ MI CHODI HROMADA VZKAZU OHLEDNE UMELECYCH SKOL,ALE NENAPISETE TAM ZPETNY KONTAKT, TAK SE VAM NEMAM JAK OZVAT ZPATKY. TIMTO VAS CHCI POPROSIT, ABYSTE SE MI KDYZTAK OZVALI NA EMAIL DAMBALA@SEZNAM.CZ (VSECHNO MALYM PISMEM, NEJAK ME TO TADY NA MOBILU ZLOBI). RADA POMUZU,AHOJ :)

B.L.O.G.

17. března 2010 v 17:04 | Slečna L.

http://this-is-delirium.blog.cz/

Jisto jisty konec,ale...

16. března 2010 v 8:32 | Slečna L.
OPET SE HLASIM S UPLNE POSLEDNIM CLANKEM TOHOTO BLOGU. S TIMTO BLOGEM KONCIM NA DOBRO. (OMLOUVAM SE,ZE PISU BEZ HACKU A CAREK A VSE VELKYMI PISMENY,PISU TO Z MOBILU A PROSTE ME O NECHCE POSLOUCHAT) OMLOUVAM SE VAM, AE NEBOJTE,NOVY BLOG UZ JE NA SVETE. JEN ADRESU JESTE NECHAM UTAJENOU,NEBOT JE TAM JESTE PUSTO. PAK VAM VSEM DAM VEDET. ZATIM SE LOUCIM.

Léňa se omlouvá

9. března 2010 v 20:20 | Slečna L.
Ta blondýnka se omlouvá, že se vám nevěnovala a nereagovala na komentáře. Byla celou dobu duševně mimo, byla šťastná a těšila se na dnešek. Byla se svým nejlepším kamarádem (slabé slovo..) A pořádně si to užila. Viděla Avatar 3D, asi začně sbírat figurky malých pejsků a přestane si na podělanej život stěžovat. Je ráda za to co je, neboť takovou dokonalost si v životě ani nedokázala představit. Možná ve snech, který si stejnak málokdy zapamatuje.
Je spokojená, je zasněná, je zamyšlená, ale je šťastná. A chce být šťastná napořád. Víte že ani nepotřebujete růžové brýle k tomu, abyste byli optimištější a víc šťastní? Ikdyž nechápe, jak může být šťastná, když veškole od jedniček ke trojkám padá. Je pořád doma. Ale .. S klidem a jasnou myslí, a 100% odpovědí vám mohu říci, že jsem opravdu šťastná :-)
Teď jen netpělivě čeká na odpověď ze střední, jeslti je na stavebku přijatá, nebo ne. Pak už všechno hodí za hlavu do té doby, než skončí dvouměsíční prázdniny a bude muset nastoupit na novou školu, do nových prostorů, mezi nové lidi, mezi nové učitele, mezi nové myšlenky a způsoby.
Léňa.. Tak mi dlouho nikdo neřekl :-) Ale zní to příjemně.. :-) Pro mě.
Lidi mějte se :-)
Nebojte,
já si
nešlehla.
Ani bych si
to nedovolila.
To se nemusíte
obávat, protože já
jsem úplně normální.
Až na to že minulý týden
dostala vycházky a ona utekla.
Teda já utekla.. No prostě všechno
Ikdyž v jiných osobách se týká mě. Muhahaha..
Nebojte, ona není ďábel, ona je andílek. Andílek, který
kouká jako pitbul, kterému chcete narvat do zadečku čip.
Pááá

Tablet drawing

6. března 2010 v 16:23 | Slečna L.

O tohle video jsem se s vámi prostě musela podělit. Jelikož už delší dob přemýšlím, zdali si nemám pořídit tablet, tak jsem se dneska rozhodla, že zkouknu nějaká videa s kreslením na tebletu. Sice jsem hledání moc nedala a zkoukla asi jen 3 videa, nevadí. Stejnak asi koupi tabletu nechám na někdy jindy, tak za rok, za dva. Protože nevím, jestli by na něj byl vůbc čas, kdybych se dosdtala na stavebku, což doufám že ano, jinak jsem bez školy :P No a prostě nevím, jestli by byl čas při tom všem rýsování... :-)

Tak přeci..

28. února 2010 v 12:07 | Slečna L.
Tak přeci jen jsem pro vás měla menší přínos.. Návrh ;-) Takže myslím.. že pokud Vám nebude vadit, že se u mě na blogu oběví něco čas od času, tak to fungovat bude.
JInak co jsem celý týden dělala?
V pondělí a v úterý ve škole---> Sice pod dvou týdnech, ale nuda hrozná.
Pak jsem už zůstala doma s bolestí v krku a rýmou... Rýma přetrváváa :D Takže pokud máte pocit, že vedle vás někdo kýcha, nelekejte se, to budu asi já.
Přes týden se nic zajímavého nestalo... Ale na jednu stranu jsem ráda, že se nestalo něco hrozného :-)

Asi konec

23. února 2010 v 18:44 | Slečna L.
:-( Já budu muset asi s blogem a blogováním skončit...
Lenost je někdy svině, čas taky... A všechno kolem prostě...
Nemám náladu nic přidávát :-( Nemám ani co přidávat.
Proto vás tu nebudu takhle "zdržovat" tím, co přidám a co ne. Co napíšu a co nenapíšu.
Zatím prostě tenhle můj vysněnej svět ukončuju.
Já se vám omlouvám :(
Jenže to jinak nejde.

Zpět

20. února 2010 v 18:21 | Slečna L.
Tak mě tu zase máte ;-)
Hory byly super :) jen jeden den mi bylo hrozně blbě tak jsem nešla lyžovat.. ale ti dva chlapy s ženskou mě a Péťu vytáhly ven... že prý půjdeme na krátkou procházku... No dobrýýýýý.. šli jsme 18 km do Deštný... a vrátili se až někdy za tři hodiny.. fákt mě naštvali :D Ale to je jedno..
Jídla celkem ušli, až na kečřupovej guláš.. :D
Svah byl sice kratší.. ale v poho.. jen poslední dva dny moc mokrý sníh, trošku všechno poroztálo.
Lyžování v deštný na Martě taky bomba, jen ze začátku jsem nadávala a byla naštvaná, ale pak jsem jezdila vpohodě.
No co ještě řííct... Měla jsem tvrdou a krátkou postel, takže jsem spánek dohnala dnes když jsem přijela.
S klukama byla mega srandy, hlavně s Pěťou, Lubím a Harrym.. :D :D :)
Jo jinak jsem se učila na prkně.. sice jen dva dny.. 2x 2 hodiny, ale je to skvělé :) Jen při obloucích mě pořád ta zadní noha sjíždí před přední, ale to se prej vyjezdí ;-) učitel mě chválil :) Takže mám radost.
Tak já zas letím, jo a fotky.. mno mám jich malinko... asi fakt jen tak 5-7. Nebyl čas a mobily jsme neměly mít, takže na čeeernooo :D Tak se mějte, ahooj.

Asi bych vám měla dát vědět

12. února 2010 v 13:39 | Slečna L.
Rychle a stručně, protože není na to nálad ani čas. Celý tento týden co bude, se na mém a ani na vašich blogách neobjeevíím.. Jedu na lyžák ;-) SPojení na net bude možná z mobilu mé kámošky a z mého mobilu pokuď tam bude wi-fi připojení.. ale to nebude :D Takže prostě.. nečekjte články.. nemám co přednastavit.. A nečekjte komentááře ode mne .. Opravdu se omlouvám ;-)

Výzo

29. ledna 2010 v 10:09 | Slečna L.
áá.. :) Už doma..krásný volný víkend.. :)
Výzo dopadlo moc dobře :D Dle mého očekávání :)
Dvě dvojky, a t z té jmenovné chemie a dějepisu. Jsem ráda :)
Jinak včera jsme měli projektový den.. Dělali jsme plakáty s olympijskými hry.. olympíjskýma hrama.. nvm :D Ud úplně prvních, až po ty co budou teď. Pak jsme šli na bruslení :) Byla hrozná sranda :D Ani byste nevěřili :)
Pak jsme se vrátili.. dostali výzo.. a šli domů :) Já s V. a T. jsme šli společně na pizzu to oslavit, ikdyž u nich nebylo co oslavovat :D Cestou jsme ještě nabrali kámošku J. a šli posedět.. Taky sranda.. :) A pak šupajdáá domů a užít si víkend a chvilkový klid od školy :) Co vy? :)

Omlouvám se..

20. ledna 2010 v 17:00
Né že bych na blog zapomněla, né že bych to dělala nacvhál, ale..
Prostě nemám poslední týden vůbec na nic náladu. Včra už tuplem ne. Bylo to htozný.
Prostě hrozný.
Navíc jsem se včera vrátila ze školy až o půl sedmé kvůli výtvarce...
Fakt se vám moc moc omlouvám, ale tuším, že do konce týdne tu nebudu žádná aktivita...
Jinak jsem byla převelice aktivní ohledně ukecávání známek na výzo... :-) Zeměpis jsem ukceala na jedničku... Matiku jsem dohnala a čtvrtletku dala na jedna.. po dlouhé době..
Čeština taky vpohodě... Jen dějepis mám podělanej :D :D známky 3,3,2,1.. takže tam to vydím jasně... A chemie.. No bóže... jiná učitelka.,.. :D :D Tak bude dvojka..
Vím.. asi si říkáte jakej jsem šprt.. Ale není pravda... Často jsou věci, které se učit vůbec nemusím...
Tak se mějte... JInak se jdu pustit asi do obrázku na přání... :P
PS2: Omlouvám se za chyby...

Blah blah...

14. ledna 2010 v 11:22 | Slečna L.
V elektirckém poli mezi dvěma opačně nabitými tělesy je vždy el. napětí.
Při vodivém spojení pólů... blá .. blá blá :D
Fyzika.. :D nudná fyzika. :-) To byste něvěřili :D POslední tři hodiny fyziky nás pořád zkouší a zkouší.. kvůli nerozhodným známkám.. :-) Zrovna mám za sebou psaní čtvrtletky z ČJ. Kupodivu.. ani těžké ani klehké.. bylo to zvláštní :D Byly tam otázky které mě v životě nenapadli. Kvůli tomu jsme se učili s kámoškou nějaké delší slova... Jako například nejkulaťoulinkatější, nebo nejneobhospodařovávatelnějšími.. :D A dokonce jsem se učili 10 slabičné slovo a to jest: otorinolaryngoloie :D nebo tak nějak.. :D :-) Nakonec se na to ani neptala ;-) takže vpohodě :-)
JInak mám v matematice črty dvou návrhů, jen je dostat na papír. :-)

Nikdy neříkej nikdy

11. ledna 2010 v 20:28 | Slečna L.
Nikdy neříkej nikdy!
Ale proč jsem slovou nikdy použila už dvakrát v jedné větě?
Tomuhle se musím vždycky zasmát :D KDyž nikdy nemám říkat nikdy.. :-) Jo chápu, smysl to má. Význam věty chápu :-) je pravdivá ;-) ale když NIKDY nemám říkat NIKDY, tak jsem ho už celkem použila asi 7x. :-D Já vím, jsem směšná :-) Ale taky se nad tím zamyslete ;-) Nikdy.. se neříká nikdy... :-) když se nemá (nikdy) říkat, tak proč je v té větě už dvakrát? :D :D
beru to z jiného pohledu no :D A je mi z toho do smíchu :D :D
Ach :-) Mě je ze všech těch zlých lidí do smíchu :D Mě je do smíchu i z těch hloupých lidí :D
Mě je do smíchu ze všeho :D
Proč s tím člověk nic nenadélá? mohlo by se žít jinak :D
Musím se smát hlouposti mých spolužaček.. spolužáků.. :-)
Jo možná jsem taková i já :D Ale jako když řeknu venku ve sněhu, že už mi zase teče do boty a "kámoška" mi na to odpoví: " Jak ti tam teče? jako takhle? (a sjela prstem po noze dolů)" Ne takhle ne.. prostě do bot.. chápeš,?? Mám v nich mokro.. "Jooo táákhle? No to víš, jak jsem teď odbarvená, tak jsem nějaká blbá (uchychtnula se stylem alá slečinka s nosánkem nahorů.. :D ) Co jsem jí odpověděla? No že jsem si všimla.. jako to jak je blbá :D A neví ani jak se pomalu přečtě anglické slovo good :D Tak jako ... řekněte mi, je fak blbá ? Nebo je to prostě tupá nabarvená blondýna s nosem nahoru? :D :D Typuju tu druhou možnost :D :D
Pardon.. :-) zase nesmysly, které vám nic neříkají :D Ale třeba si to přečte.. to mi je jedno :D Ale komu já to mám jinak říkat? Vy jí neznáte tak jí to alespoň nebudete moci jak "vyslepičit".. kdežto lidi od nás asi pravděopodobně ano.. no co :D Alespoň by mi usnadnili práci .. :D

Taletovky-výsledky

7. ledna 2010 v 18:45 | Slečna L.
Mám výsledky ;-) už vím výsledky!
Kupodivu... ále..
Jsem přijatá!! já jsem přijatá!! V oboru, na který jsem se hlásila, jsem skončila druhá!! O jeden bodík druhá!!! :D :D
Nechápu to :D
Jinak gratuluji i ostatním ;-) (Majka..atd (-: )
Juchůů..
je to tam :D :D

Talentovky

5. ledna 2010 v 16:10 | Slečna L.
Jen tak v rychlovce vám napíšu jaký byly talentovky ;-)
.
.
.
Ráno brzo vstávačka.. a výjezd do jihlavy :-) Tam nám pak rozdali čísílka, které potom pro nás sloužily místo podpisu.. Prvně jsme měli pohovor a předložení domácích prací :-)
Já jakožto stydlivý člověk jsem se bála, co tam budu říkat.. Naštěstí to opadlo a rozmluvila jsem se tak, jak jindy ne :D Líbila jsme se jim ;-) Žasli nad tím, co jsem za dv aměsíce zvládla udělat.. byla jsem jim sympatická ;-) Plus pro mě :D
Pak po přestávce jsme kreslili zátiší.. nestihla jsme ho úplně dodělat, ale snad.. snad je to vpohodě :D
Pak po další přstávce jsme kreslili portrét :-) Tu holčinu jsem na obrázku omladila alespoň o deset let :D (co všechno neudělají větší oči :D )
No pak jsem jela domů...
Nakonec to nebylo tak zlé :-) Seznámila jsem se s zajímavýma holčinama :-) Hned pak taky na konci proběhla výměna icq kontaktů :D :D
Jsem spokojená :) Mohl oto dopadnou líp, ale i hůř :-) JInak se dozvím asi osmého, jak jsem dopadla :)

Díky :)

2. ledna 2010 v 17:07 | Slečna L.
Taky abyste věděli, těch pár komentářů pomůže natolik, že si to ani neuvědomujete ;-)
Mě osobně to hodně pomohlo... :-)
Už se nebojím tolik..
No co se stane , když se mi to nepodaří.
Nic, o život nejde :) stejnak jsem si to chtěla jen zkusit.
Šla jsem do toho s tím, že stejnak (jo stejnak :D :D ) půjdu na stavebku :-)
Ale ono kdyby se to povedlo... tak by to tak zahřálo :-)
Takže vám děkuju za podporu ;-)

5.ledna se blíží...

2. ledna 2010 v 11:36 | Slečna L.
Ach.. Rok 2009 za námi :-)
A 5.ledna se blíží.. hodně blíží... A začínám mít čímdál větší strach :D
Ptáte se proč? Mám ty taltovky... lidi.. :D:D A já to asi nezvládnu :D Musím se činit.. dofotit vyrovbky na to jsem se úplně vybodla... Doupravit některé návrhy... rychle načrtnou ještě nějaké studie...
Snad..
:D
Je to k smíchu :D a pláči zárověň. JInak sněží ;-) Zase u nás sněží :D ono nasněží , sleze to a znova sněží :D To jsem zvědavá, co bude příští týden :D

Juhů :D :D Sníh

30. prosince 2009 v 11:07 | Slečna L.
Juhůůů!!! :D Sněžíí a sněžíí :-)
Najewdnu stranu jsem ráda :D KOnečně sníh, ale zase... kdo to bude hrabat před vchodem? Snad nemáme službu :D :D
Teď se mi chce úplně vyjít ven a nakreslit si někde přírodu... :D Ale asi to nepůjde, papír by se mi promočil, zima by mi byla :D Asi budu muset koukat jen tak z okna na zasněžený auta :D

:-) Krásné ráno vám všem :P

27. prosince 2009 v 8:00 | Slečna L.
Dobré ranko milá mamko :P :P
Popravdě.. ani nevím :D Článek je přednastavený :-)
Nemám moc čas.. teda neví mno.. ale musím stihnout dodělat nějaké ta práce a navíc musím uklidit v pokoji po Vánocích a jít s mamkou něco shánět tetě, která v ponědlí přijede :-) UŽ se moc těším.
A navíc, v neděli máme oddychový den od počítače :D
Tak si hlavně tu neděli užijte pořádně :-) V klidu.. a nezapomeňte, že neděle je od slova nic nedělání ;-)
Jinak by tu měli přibýt tři články, které už mám připravené. Týkají se jak jinak, módy. :D Prostě hold teď nemám nic nakresleného, tak nemám co jiného přidat. A zahrnovat vás mýma tupýma kecama nechci.
Tak snad to ráno bylo dobré.. :D Ále snad jo.
Tak se omlouvám, ale radši přednastavím, nežli nenapíši nic.
Nemáte nápady, co bych měla nakreslit? Opravdu jsem nějak o těch Vánocích taková znuděná a ospalá :D A přeplácaná cukrovím, kaprem a chlebíčkama.. :D Takže máte? Budu ráda za jakékoliv menší nápady.
Tak ahojky. A (kupodivu) přeji vám krásný den ;-) :D
To víte.. trocha skušnosti se musí projevit.. :-)

.
.
.
Edit 11:02: Ha.. tak jsem to spletla :D Odpočinkový den máme až v pondělí :D :D Takže by jsem mohla dne přihodit mého čínskéo zeleného ducha :D

Victoria Frances

26. prosince 2009 v 11:34
Chtěla bych vám trošku představit mou docela oblíbenou ( Né že bych se o ní nějak zajímala a tak, ale ráda na její obrazy juknu :-) )malířku Victoii Frances.
Dostala jsem se k ní docela náhoudou přes kámoše, který jí měl kdysi ( možná stále) hrozně rád. Byla jeho oblíbbená malířka, společně i s Luisem Royou. Oba dva mají něco do sebe. Já když na ty obrazy koukám, tak je to ta chvíle, kdy člověk jen tupě zírá a nechápe. Protože ona kreslí opravdu fantasticky.
.
.

.

Informace:

Victoria Francés se narodila 25. října 1982 ve Valencii ve Španělsku. Většinu života však tráví v Galicii.
Cestuje po mnoha městech Evropy jako do Londýna, Paříže a přijme silný vliv romantické gotiky a autory jako Goethe, E.A. Poe, Baudelaire nebo Bram Stoker.
Aktuálně pokračuje ve studiích Bellas Artes (Krásná Umění) na Facultad de San Carlos de Valencia.
Její první práce profesionálního ilustrátora byly přední strany knih a spisů na objednávku.
nejnovější práce jsou publikace jejích prvních ilustrovaných knih: Favole Lagrimas de Piedra ( Bajky: Slzy drahokamu), Favole 2: Liberáme a Favole 3: Gélida Luz (Bajky: Mrazivé světlo), začala být uznávaná jako Artista revelación en el Salón del Cómics de Barcelona del aňo 2004 (Objev v síni comicsů Barcelóna roku 2004), čímž její předchozí kresby byly publikovány i do jiných zemí, než pouze ve Španělsku.
Publikovala také kalendář 2006 a několik plakátů s jejími kresbami.
Její obrazy v cč.
 
 

Reklama