Březen 2010


Jisto jisty konec,ale...

16. března 2010 v 8:32 | Slečna L. |  Moje keci
OPET SE HLASIM S UPLNE POSLEDNIM CLANKEM TOHOTO BLOGU. S TIMTO BLOGEM KONCIM NA DOBRO. (OMLOUVAM SE,ZE PISU BEZ HACKU A CAREK A VSE VELKYMI PISMENY,PISU TO Z MOBILU A PROSTE ME O NECHCE POSLOUCHAT) OMLOUVAM SE VAM, AE NEBOJTE,NOVY BLOG UZ JE NA SVETE. JEN ADRESU JESTE NECHAM UTAJENOU,NEBOT JE TAM JESTE PUSTO. PAK VAM VSEM DAM VEDET. ZATIM SE LOUCIM.

Léňa se omlouvá

9. března 2010 v 20:20 | Slečna L. |  Moje keci
Ta blondýnka se omlouvá, že se vám nevěnovala a nereagovala na komentáře. Byla celou dobu duševně mimo, byla šťastná a těšila se na dnešek. Byla se svým nejlepším kamarádem (slabé slovo..) A pořádně si to užila. Viděla Avatar 3D, asi začně sbírat figurky malých pejsků a přestane si na podělanej život stěžovat. Je ráda za to co je, neboť takovou dokonalost si v životě ani nedokázala představit. Možná ve snech, který si stejnak málokdy zapamatuje.
Je spokojená, je zasněná, je zamyšlená, ale je šťastná. A chce být šťastná napořád. Víte že ani nepotřebujete růžové brýle k tomu, abyste byli optimištější a víc šťastní? Ikdyž nechápe, jak může být šťastná, když veškole od jedniček ke trojkám padá. Je pořád doma. Ale .. S klidem a jasnou myslí, a 100% odpovědí vám mohu říci, že jsem opravdu šťastná :-)
Teď jen netpělivě čeká na odpověď ze střední, jeslti je na stavebku přijatá, nebo ne. Pak už všechno hodí za hlavu do té doby, než skončí dvouměsíční prázdniny a bude muset nastoupit na novou školu, do nových prostorů, mezi nové lidi, mezi nové učitele, mezi nové myšlenky a způsoby.
Léňa.. Tak mi dlouho nikdo neřekl :-) Ale zní to příjemně.. :-) Pro mě.
Lidi mějte se :-)
Nebojte,
já si
nešlehla.
Ani bych si
to nedovolila.
To se nemusíte
obávat, protože já
jsem úplně normální.
Až na to že minulý týden
dostala vycházky a ona utekla.
Teda já utekla.. No prostě všechno
Ikdyž v jiných osobách se týká mě. Muhahaha..
Nebojte, ona není ďábel, ona je andílek. Andílek, který
kouká jako pitbul, kterému chcete narvat do zadečku čip.
Pááá

Tablet drawing

6. března 2010 v 16:23 | Slečna L. |  Moje keci

O tohle video jsem se s vámi prostě musela podělit. Jelikož už delší dob přemýšlím, zdali si nemám pořídit tablet, tak jsem se dneska rozhodla, že zkouknu nějaká videa s kreslením na tebletu. Sice jsem hledání moc nedala a zkoukla asi jen 3 videa, nevadí. Stejnak asi koupi tabletu nechám na někdy jindy, tak za rok, za dva. Protože nevím, jestli by na něj byl vůbc čas, kdybych se dosdtala na stavebku, což doufám že ano, jinak jsem bez školy :P No a prostě nevím, jestli by byl čas při tom všem rýsování... :-)