Ahojky :)

15. srpna 2009 v 11:32 | lEnuškKaáá |  Moje keci
Tak jsme se rozhodla že sem napíšu jednu slohovou práci, kterou jsmě měli za úkol ve škole. Už nevím co bylo zadání. Ale to je jedno. Příběh je vpodstatě pravdivý...

Vidám duchy

Dnes je pondělí, opět musím vstávat do školy.. počkat..! Vždyť jsou prázdniny! Něco na sebe hodím a někam vyrazím.. "Leni, vyvenči psa!". Jo.. někam vyrazím, ale jako doprovod našeho psa. Tak sjme vyrazila.. ale to jsme nevěděla co mě čeká...

"Adámku, pojď, jdeme za garáže!" mazlík zbystřil a běžel rovnou za mnou. Sedla jsem si na garáž a čekala jsem, než Adam udělá to co potřebuje. Asi dvacet metrů před námi stála nějaká postarší paní s jezevčíkem, tak jsem zpozorněla a pořádně připla našeho pejska, protože to je ještě štěně a s každým psem se chce kamarádit a hrát si s ním. On však dělal jako by tam nikde nikdo nebyl. Bylo mi to divné, nejspíš si jich nevšiml.

Byli jsme k té osobě už blíž. Mohla být daleko tak 10 metrů. Adámek zrovna stál a nechtěl jít. Tak jsem se k němu otočila a chtěla ho "pobídnout" aby šel. Ale ani to nebylo potřeba, protože opět normálně pokračoval v cestě. Hned jsem se tedy otočila zpět a očima hledala onu záhadnou paní... nikde nikdo. Zmizela. ALe kam? Když jsme došli na místo kde stála, zbyl tam šedočerný flek. Nemohla odejít, nebylo kam. Kolem mě neprošla. A na druhou stranu do byl ještě kus, a za tu chvíli by to nemohla stihnout. Musela by běžet dost rychle. S nasazeným broukem do hlavy jsem raději zamířila domů.

Doma jsem si sedla a otevřela knížku. ALe pořád mi ta paní vrtala hlavou. Kdo to byl? Chtěla na něco upozornit? Byla to vidina? Duch? To už ale asi nezjistím..


Jen tak.. asi vám to přidje divný, ale fakt s tou ženskou se mi to stalo.. :D Totálně jsem to nechápala.. ale takový věci už jsou u mě normální.. když jedete autem v noci, nidke nikdo, jen v autě tři osoby, a slyšíte jak se v kufru směje miminko.. ufF :D není co dodat... jen to, že pokud by vás napadlo to zkopírovat.. tak se zrdojem a prvně se mě zeptejte ;)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 TeuNa-SBíííí TeuNa-SBíííí | Web | 15. srpna 2009 v 12:28 | Reagovat

1. Kolo MSONA už začalo tak si scháňěj hlásky... xDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama